مشاوره و سفارش

نایلون پلاستیکی :

کیسه های پلاستیکی به دلیل سبک بودن و توانایی تحمل وزنی نسبتا بالا یکی از محبوب ترین انواع بسته بندی به حساب می آیند. این کیسه ها در دو نوع نرم و خشک مورد استفاده قرار می گیرند. نوع نرم آن ها که کیسه پلاستیکی شفاف یا نایلکس نیز نامیده می شود همان کیسه هایی هستند که در بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی،دارو،آرایشی و بهداشتی و… کاربرد داشته و معمولا به صورت روزانه با آن ها سر و کار داریم.

انواع و کاربرد نایلون پلاستیکی :

نایلکس ها عمدتا در نوع دسته رکابی و دسته موزی تولید می شوند. این نوع از کیسه های پلاستیکی را میتوان به صورت ساده، رنگی یا چاپ دار بنا به درخواست مشتری محترم تولید نمود.نایلکس ها در واقع همان کیسه های پلاستیکی هستند که هنگام خرید مواد غذایی از یک سوپرمارکت یا میوه فروشی تا خرید برخی پوشاک مانند شال و روسری کاربرد دارند. معمولا برای فروشگاه هایی مثل بوتیک ها یا  لوازم آرایشی و بهداشتی که ظاهر بسته بندی کالا برایشان از اهمیت بیشتری برخوردار باشد از کیسه های دسته موزی چاپدار استفاده میشود در حالی که کیسه های دسته رکابی ساده یا رنگی گزینه محبوب تری در میان اصنافی مانند فروشگاه های مواد غذایی یا تره بار به حساب می آیند.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی …. ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع نایلون پلاستیکی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه ....

نام مدیریت مجموعه

Call Now Buttonتماس بگیرید